Spaans lenteconcert in Protestants kerkje Stevensweert

Spaans lenteconcert in Protestants kerkje Stevensweert

Protestantse kerk, Jan van Steffensweertplein 18,
Stevensweert
Op zaterdagavond 10 mei gaan zangeres Monica Coronado (Barcelona) en gipsy flamencogitarist Manito een muzikale ode brengen aan de lente met het programma Concierto de Primavera.

Met haar charisma krijgt Monica het publiek snel op het puntje van de stoel. Met haar heldere stem zingt zij zowel traditionele liederen als eigen stukken. Hartstocht, weemoed en la vida zijn veelal bezongen onderwerpen. 

Tijdens het concert worden de nummers in het Nederlands toegelicht. Het soms onnavolgbare gitaarwerk van Manito is intuïtief en rijk aan diverse stijlen en invloeden. Met zijn gipsyspel stimuleert hij Monica om het onderste uit de kan te halen. 

Hij is vernoemd naar de gitaarlegende Manitas de Plata (1921-2014), de voorvader van de Gipsy Kings.

Prijs


€ 20,- inclusief consumptie. S.v.p. alleen contante betaling.

Data


  • 10-05-2025

Verstuur een e-mail


Verstuur een mail naar Spaans lenteconcert in Protestants kerkje Stevensweert . Je bericht wordt na een klik op “Verstuur” direct verstuurd. In onze privacy verklaring staat hoe Visit Zuid-Limburg met jouw persoonsgegevens omgaat.
Niet alle waardes zijn juist ingevuld. Pas de gegevens aan en probeer het nogmaals.