Restaurant de Lier

Restaurant de Lier

Restaurant De Lier is gelegen aan het zweefvliegveld in Schinveld aan de rand van de Schinveldse bossen. Het uitzicht is altijd boeiend en in de zomer zijn soms de zweefvliegtuigen in actie of grazen de heideschapen op het zweefvliegveld.

Dit kun je mooi vanaf het terras volgen, de mooie natuur zorgt altijd voor nieuwe verrassingen. De rust, de gezellige brandende open haard in de winter en in de zomer het gezellige terras met voldoende ruimte en privacy. De huisgemaakte biologische gerechten maken van een wandeling net iets meer. 

De vijfsterrenwandeling door de bossen van Schinveld is een prachtige wandeling waar restaurant De Lier het startpunt van is (brochure is verkrijgbaar). Restaurant de Lier is servicepunt van Visit Zuid-Limburg. Hier is het mogelijk om diverse wandel- en fietsroutes te kopen. 

Ook zijn er diverse gratis brochures met info uit de omgeving beschikbaar. Naast de vertrouwde gerechten zal er op zondag een wisselende kaart gepresenteerd worden, zodat je bij elk bezoek verrast wordt met nieuwe keuzes. De vaste sluitingsdag is de donderdag. Met droog weer is het restaurant ook op donderdag geopend. De keuken staat bekend voor de kwaliteit en versheid. 

Handig om te weten.
Het restaurant wordt momenteel door een minimaal aantal medewerkers geëx­ploi­teerd. Op zondagmiddag kun je dan niet binnen een paar minuten geholpen worden. De menukaart is dan tot 17.00 uur beperkt. Vanaf 17.00 uur (reservering) heb je dan weer keuze uit de hele kaart). Als gast kom je om te genieten, zowel van de omgeving als de heerlijke vlaaien of gerechten. Iets langer wachten vormt dan geen obstakel. Een betaalbare kaart en de tafel verlaten wanneer je wilt.

Door de week kun je keuze maken uit de gehele menukaart. Wil je na 17.00 uur dineren (dagelijks mogelijk, ongeacht het aantal personen), dan graag reserveren. De menukaart kun je op Google Restaurant de Lier (bij menu) of op Facebook Restaurant de lier vinden. Of op de website Restaurant De Lier.

Lunchen na of voor een fiets- of wandeltocht? 
Uitsmijter De Lier is geliefd bij degene die een stevige trek heeft, of wil je liever een kleiner gerecht? Dan kun je onder andere van de tosti met gebakken champignons, tomaat en gebakken spek genieten.

Er is keuze uit verschillende soepen zoals kippen- goulash- uien- of zalm-preisoep. Uiteraard zijn ook kroketten van 100% rundvlees met brood of frites, broodje pulled pork of taco verkrijgbaar. Maar vergeet ook de focaccia met gerookte zalm en brie niet en het broodje gezond waar je u tegen zegt.

De hoofdgerechten worden onder andere bereid met het vlees van de Schotse Hooglanders (die vrij rondlopen). Heerlijk zuurvlees, en de hamburger en de entrecote zijn echt de moeite waard. 

Daarnaast biedt Restaurant de Lier ook heerlijke spareribs aan. De spareribs zijn een echte traktatie om Restaurant de Lier te bezoeken. Liefhebbers van vis kunnen van het vispannetje en de zalmfilet genieten, maar ook van victoriabaars en zeebaars op de huid gebakken. Wil je graag een vleesplank en kaasplank? Ook die ontbreken niet inclusief huisgemaakt brood. Op zondag is het raadzaam om dit 's morgens telefonisch te bestellen.

Het aanbod vegetarisch en veganistisch is verrassend. Huisgemaakte pompoenstoof met bloemkoolrijst, Mexicaanse linzenschotel met bulgur, Melanzane, bietjesstoofpot in rode wijnsaus met kastanje paddenstoelen en puree is een kleine opsomming van al het lekkers.

De broden, vlaaien en bonbons zijn allen huisgemaakt. Ook koolhydraten vrij, gluten- en lactosevrije vlaaien en broden maar ook gluten- en lactosevrije gerechten behoren tot de mogelijkheden. Allergieën zijn geen punt.
 
Een verjaardag, bedrijfsborrel- of etentje in privésfeer? Gezelschappen tot vijftig personen zijn dan mogelijk. In overleg kun je aangeven hoe de perfecte dag/avond eruit mag zien, zodat het een mooie dag zal worden. De high tea is vanaf twee personen mogelijk.
+20

Openingstijden


Open: vanaf 10.00 uur (indien je na 17.00 uur dineert, dan graag reserveren). De sluitingstijd is afhankelijk van de gasten die gereserveerd hebben.

Donderdag is de sluitingsdag. Met goed weer is ook de donderdag geopend. Wil je met een gezelschap graag eerder een kop koffie drinken, of ontbijten? Geen probleem. Geef dit dan de dag ervoor uiterlijk door.

Onthaasten, genieten. Pure verwennerij.
Vooral op de mooie lente/zomeravonden op het terras met alleen het geluid uit de natuur: zalig.

Voorzieningen


  • Open haard
  • Terras

Toegankelijkheid


Het terras is gelijkvloers en is met een rolstoel bereikbaar (vanaf de achterkant). De tafels zijn hoog genoeg om een rolstoel goed eronder te kunnen plaatsen.

Tevens is er een rolstoel- rollator- of kinderwagen wandelroute door de bossen van Schinveld beschikbaar.

Verstuur een e-mail


Verstuur een mail naar Restaurant de Lier. Je bericht wordt na een klik op “Verstuur” direct verstuurd. In onze privacy verklaring staat hoe Visit Zuid-Limburg met jouw persoonsgegevens omgaat.
Niet alle waardes zijn juist ingevuld. Pas de gegevens aan en probeer het nogmaals.

Routes in de buurt

Leuks in de buurt!